.

.

GabeFish водоотпорност Анти Лизга Куче Чорапи Чевли Прилагодливи Drawstring Подигање Шепа Заштитници за Мали Средни домашни Миленици Мачки

GabeFish водоотпорност Анти Лизга Куче Чорапи Чевли Прилагодливи Drawstring Подигање Шепа Заштитници за Мали Средни

DEN 287.76
Залиха

ЛЕСНО ДА се СТАВИ ON/OFF & ОСТАНЕ НА : Fastener куќишта со drawstring обезбеди сит, удобно се вклопуваат, со екстра заштита и на двата фронта и грбот на неговите зглобови.РЕФЛЕКСИВНИ ЛЕНТА : Тие го добивме рефлексивни лента на drawstring ремени, за да им помогне одржите вашиот другар видлив во темно.МЕКА ЕДИНСТВЕНА : Тие исто така се заштити pup шепи од опасности на патот, како мраз, сол, мали остри предмети, па дури и топла тротоарот во пролет и лето.Тие, исто така може да помогне да се спречи џвакање и лижење без прегревање вашиот hound.УДОБНО & ДИШЕ : Тие функција вентилација дупки за breathability, во согласност со вашето куче е природен шепа форма, така што тие нема да го попречат нејзиниот природен шепа движења и тие се лесно наредени за подолго носат време.СИТЕ СЕЗОНА : Ова booties има две стил, тоа држи вашиот кожен пријател на нозе безбедно во топли или ладни услови.

R

Избор на клиент