.

.

PDGJG Креативни Ретро Телефони Европската Смола Ротари Бирање Телефонски Декорација Кафе Бар Прозорец Декоративни Дома Декорација Реквизити

PDGJG Креативни Ретро Телефони Европската Смола Ротари Бирање Телефонски Декорација Кафе Бар Прозорец Декоративни

DEN 5249.76
Залиха

★Висок квалитет на звукот со прилагодлива контрола на јачина на звук и слободни раце звучник. ★Блок до 100 проценти на непријатност повици -блок до 1000 броеви или блокирање повици од страна на регионалниот код. ★Античкиот телефон е направен од смола гравирање, кои се еколошки и убави, тоа не само што не е комуникациски уред, но исто така tasteful украс. ★Класичната телефонска директно од претседателот биро.Што се огласува кога телефонот ѕвони е генерирана од страна на вистински бел метал. ★Применливи места : дневна соба, спална соба, студија, свадба подароци, роденденски подароци, бизнис подароци, канцеларија, продажба, прикажување, клуб, хотел.Целосно слушен апарат компатибилен и е Европа е најдобро продаван Проширија телефон.Тоа има добивањето на волумен до 30d B што го прави лесно да слушнете и тон за контрола на средства може да се прилагоди на висината на примање на звук за да ја прилагодите на вашите губење на слухот.Максимална измамник волумен е до 85d B.Античкиот телефон гроздобер старомодни Ротирање на бројот плоча phone Product Име : Fixed Telephone Material : Resin Size : 255x235x230mm Installation метод : десктоп installation Quantity : corded телефон x 1pcs Fixed телефони за публиката : стари лица, деца, бремени жени, бела јака workers Antique Телефон : Дневна Соба, Спална соба Биро, Учење Земјени, Свадба Подарок, Роденденски Подарок, Бизнис Подарок, Канцеларија Телефон, Продавница Декорација, Изложба, Клуб, Хотел.Жичен Телефон Caller ID Екранот за Домашната Канцеларија.

R

Избор на клиент