.

.

Фабрика Директни Занает Слатка Fuzzy Flocked Малата Бела Bunnnies за Велигден и Пролет Оркестарот - 12 Bunnies

Фабрика Директни Занает Слатка Fuzzy Flocked Малата Бела Bunnnies за Велигден и Пролет Оркестарот - 12 Bunnies

DEN 859.20
Залиха

12 Adorably Fuzzy Flocked Мини Бело Bunnies за Велигден и Пролет Оркестарот.Големина : 3/4" W x 1-1/2" H. Направен од пластика и синтетички влакна.Овие МИНИЈАТУРНИ ADORABLY FUZZY FLOCKED БЕЛА BUNNIES се совршен акцент на Велигден кошеви или декор.Сите тие се облечени во нивните црвен лак врски подготвени да бидат прикажани.Големина : 3/4" W x 1-1/2" Х.

R

Избор на клиент