.

.

(2500pcs) #10 X 2-1/2 Подесувате-Отпорни Прислушување Завртки AB Рамна Глава Drilled Spanner, вклучува Вметнување Малку не ' Рѓосувачки Челик Бродови СЛОБОДНИ во САД од страна на Aspen

(2500pcs) 10 X 2-1/2 Подесувате-Отпорни Прислушување Завртки AB Рамна Глава Drilled Spanner, вклучува Вметнување

DEN 1720.80
Залиха

#10 X 2-1/2. Само-Прислушување Завртки Тип "AB" и Внесете Малку.Станот Countersunk Head.Drilled Spanner Диск. 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (18-8).Подесувате Отпорни/Security Fastener Само-Прислушување Завртки Тип "AB" #10 X 2-1/2" Countersunk Flat Head Drilled Spanner се Вози на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8) произведено во САД.

R

Избор на клиент