.

.

Canon EOS БУНТОВНИЧКИ SL3 Дигитални SLR Камера со EF-S 18-55мм Леќа комплет, Вграден Wi-Fi, Dual Пиксели CMOS БОЛЕСТ и 3.0 Инчен Ротирачки-Агол на Екранот на Допир, Црна

Canon EOS БУНТОВНИЧКИ SL3 Дигитални SLR Камера со EF-S 18-55мм Леќа комплет, Вграден Wi-Fi, Dual Пиксели CMOS БОЛЕСТ

DEN 15794.88
Залиха

Монтажа Тип : Бајонет.Претворете го вашиот Канон Камера во еден висок квалитет на веб камера.Без разлика дали сте прв пат SLR корисникот, на кои се стремат фото ентузијаст или некој гледа да се фати оние неверојатни семејни моменти, Canon EOS Бунтовнички SL3 може да биде одличен придружник.Тоа е најмалиот и најлесниот EOS dslr фото Камера за да датум, и е опремен со 4 K снимањето на способност, Канон е двојна Пиксели CMOS БОЛЕСТ, и се Разликуваат Агол LCD за selfies и забава агли.Со 24.1 Мегапикселна CMOS (APS-C) сензор, DIGIC 8 слика процесор да им помогне на производство на висок квалитет на сликата, и забава опции како 4 K време застаруваат филмови, и креативни помогне на EOS Бунтовнички SL3 го прави едноставни за да се добие големи слики и видео записи за да ги видите и споделување.Меѓу тековната постава, како и на 10 април 2019.

R

Избор на клиент