.

.

Животот Ionizer - Алкална Вода Филтер Замена за Стомна се вклопува Brita - Пакување од 3 Brita Стил Замена Филтри

Животот Ionizer - Алкална Вода Филтер Замена за Стомна се вклопува Brita - Пакување од 3 Brita Стил Замена Филтри

DEN 575.28
Залиха

Генерира антиоксиданси во вашата вода за пиење да ги неутрализира слободните радикали. ФИНАТА МРЕЖА СЛОЈ за да се елиминира слоевита & подобри јасност ви даваат ОДЛИЧЕН ВКУС вода.Животот е Подобро Бренд филтри неутрализира штетните оксидација нивоа со anti-oxidant ниво на -200 mv.Останете хидрирани со прочистена, алкална минерални богата со вода за пиење со здравствени придобивки.Нашите филтри, исто така, да се интегрираат Напредни Активен јаглерод за медиумите дека го намалува Хлор, прашина, честички од тврди материи, мириси, и повеќе.КОМПАТИБИЛЕН СО Brita Класичен, Mavea Класичен, Атлантис, Бела, Класичен, Тенок, Soho, Простор Saver, Хром, Секојдневно, Голема, Марина, Монтереј, Pacifica, Гроздобер, Бран, Ultramax, Стомна & ПУР Предност, ПУР Ultima, Brita 766229, Mavea 1001529 , Mavea 10171019 & Mavea 107007.Здрава алкална вода за пени галон. Јонска размена смола зголемува Ca2+ & Mg2+ и го намалува одредени тешки метали како олово & бакар.или 60 дена за да се задржи водата дегустација голема, во зависност од бројот на луѓе со користење на стомна.И се сеќавам дека покрај здравствени придобивки постигне со нашите алкална богата со вода за пиење, нашите филтри за прочистување на вашето вода за пиење со намалување на одредени тешки метали како олово & бакар.ВИСОК МИНЕРАЛНИ НИВО & ORP -200 MV со водечките-edge микро мулти-ниво на филтрација. 7-Фаза заштитен филтри кои се CE и ROS Одобрени!.ПРИФАТЛИВА само пени на ден!.BPA FREE CE, ROHS ОДОБРЕН 7-ФАЗА ФИЛТЕР активниот јаглен и KDF во нашата Алкална Вода Филтер Замена отстранува хлорот & тешки метали.

R

Избор на клиент