.

.

Lhh Количка за Алишта за Сушење Рек Облека Шини Telescoping Перење и Сушење Рек,Изработени од Алуминиумска Легура за Стакло Легура (Големина : 1.5 м)

Lhh Количка за Алишта за Сушење Рек Облека Шини Telescoping Перење и Сушење Рек,Изработени од Алуминиумска Легура

DEN 1271.76
Залиха

Материјал : висок квалитет на алуминиум, електрофореза процес.Y-тип надградба поддршка , надградба на задебелена цевка, Добра стабилност и товарот капацитет, можат да доведат 200kg.Спецификации : 3 прачки водат 85cm, се намали 19cm. 4-бар водат 112cm, се намали 24.5 cm.може да се откажам 15-20 парчиња на облека.Или стави на крпа на закачалка.Опсегот на употреба : Овој сушење рек најдобри мешавини секој животен простор, како што се криви балкон / стакло легура балкон / на цврст ѕид / security прозорец.Услуга : 100% гаранција за квалитет.Сува облека природно затворени простории или на отворено, додека намалување на брчките.Брзо и лесно виткање кога не е во употреба, лесно за чување.Пакување : заградата, завртка за полнење, род.Лесно да се инсталира, ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail.Оваа сушење решетката може да се турка и задно。 Се згусне и се проширува, со што сушење рек трајни, и здрави и сушење.Тоа е многу погоден за криви балкон/стакло легура балкон/на цврст ѕид/безбедност прозорец.1. Електрофореза процесот на дизајн го задржува закачалка мазна и ' рѓа-бесплатно, истегнување и виткање обезбедува доволно сушење space2. Висок квалитет на алуминиум и Y-заграда, издржливи и безбедни, можат да го издржат 200 KG3. Новите надградби.Дебелината на закачалка монтажа ритам и Облека пол е погусто и поцврста од онаа на обичните производи.Внимание : Овој производ бара едноставен installationspecification : Материјал : алуминиум alloy Type : push-pull type Bearing капацитет : 200 KGRole : може да висат 15-20 парчиња на облека.Или стави на крпа на hanger Packing листата : поддршка frame Screw kit Clothes пол.

R

Избор на клиент