.

.

YINGJUN Вентили Бакар Портата Вентили DN15 20 25 Вода Вентил за да се Префрлате Вентил Внатрешната Нишка Портата Вентили (Спецификација : DN40)

YINGJUN Вентили Бакар Портата Вентили DN15 20 25 Вода Вентил за да се Префрлате Вентил Внатрешната Нишка Портата

DEN 956.88
Залиха

Моќност : Прирачник.Број на модел : DN15 20 25 32 40 50. Standard or Nonstandard : Стандард.Температура на Медиумите : Нормална Температура.Притисок : Среден Притисок.Температура на Медиумите : Нормален Temperature Media : Water Port Големина : 1/8" 1/4"3/8" 1/2"Actuator Режим : Со Прирачник И Упатство.

R

Избор на клиент