.

.

FENXIXI Кујна, Дневна Соба корпата за Ѓубре Канцеларија Хартија Кошница Складирање Бин Desktop Trash Може да Дом Креативни Бања

FENXIXI Кујна, Дневна Соба корпата за Ѓубре Канцеларија Хартија Кошница Складирање Бин Desktop Trash Може да Дом

DEN 8474.40
Залиха

Со убави бои, класична, романтични и практични.Рачно резбани дебели линии, доброто и луксузен темперамент.Со светло зелена позадина, тоа изгледа жив, класичен и елегантен.Го стави на масичката во дневната соба и продавница за тоа како ashtray.Можете да оставите клучот во рака, кога ќе си одат дома и да влезе на врата.Со убави бои, класична, романтични и практични.Рачно резбани дебели линии, доброто и луксузен темперамент.Со светло зелена позадина, тоа изгледа жив, класичен и елегантен.Го стави на масичката во дневната соба и продавница за тоа како ashtray.Можете да оставите клучот во рака, кога ќе си одат дома и да влезе на врата.Име : Ѓубре складирање bin Material : Resin Size : 17cm во дијаметар и 18cm во height Craft : рака-painted Function : Складирање decoration Application : дневна соба тремот bedroom Package вклучува : десктоп ѓубре*1 Note : ве Молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

R

Избор на клиент