.

.

Спокојство Крајната Долго Влошки,27 Count (Пакување од 1)

Спокојство Крајната Долго Влошки,27 Count (Пакување од 1)

DEN 1708.80
Залиха

Поединечно завиткани; само капка во вашата чанта и се користат кога е потребно.Contoured подлога дизајн овозможува заштита каде што ви треба најмногу.Супериорен Сувост наспроти Макси ПодлошкиГолем сино абсорбента центар брзо се заклучува далеку wetness и го неутрализира мириси.Повеќето абсорбента Спокојство Подлога.Дискретен и грижете се-слободен заштита.Нашите подлога со повеќето покриеност.Се апсорбираат-Loc core брзо се заклучува далеку wetness и мирис.Суво-Допир слој за вашата удобност.Течење-Блок страни за извонредна заштита.Поединечно завиткани.

R

Избор на клиент