.

.

Бизарен Зделка Торба, Избрани Природни Куче Третира, Долготрајни Chews за Сите Раси, Животински Уши, Коски & Jerkies

Бизарен Зделка Торба, Избрани Природни Куче Третира, Долготрајни Chews за Сите Раси, Животински Уши, Коски & Jerkies

DEN 311.76
Залиха

Забава Асортиман на Крави Ушите за Авантуристички Кученца : Нашата Бизарен Зделка Торба на Крава Третира за Кучиња содржат маломерен, збрчкан, поцрнети или на друг начин чудно е облик третира дека се сигурни за задоволство на pup кој сака различни.Во Pawstruck, ние сме посветени да го носат вашиот pup голема-дегустација chews додека елиминирање на храна отпад, намалување на нашите јаглерод стапало, и ви помага да заштедите пари сите со истовремено давање на вашите крзно дете голема-дегустација третира направен од врвни состојки.Природни Седативи Chews за Кучиња од сите Раси : Нашата Бизарен Зделка Торба на врвен квалитет крава ушите се природни, масло за јадење и сварлива.Овие вкус спакувани куче chews не содржат хемикалии, адитиви, хормони, или вештачки конзерванси за вашиот мир на умот.Нашите бизарен крава ушите се пофали уникатен и харди текстура која ќе го задржи вашето куче да се забавуваат.Механички акција на џвакање помага кучиња ослободување затворен до енергија, додека одржување на нив се преокупирани.Вкусен Куче Стоматолошки Третира Преполна Со Meaty Вкус : Нашата смирувачки третира за кучиња се печени до совршенство за да ја заклучите во meaty и beefy вкус кучиња љубов.Овие малку несовршен, но несомнено вкусни долготрајни куче chews се пофали со уникатен густина што помага во отстранување забен камен и плак израстоци преку механичка акција на џвакање.Овие куче чистење на забите третира се совршен додаток на вашата pup е орална нега рутина.Ниско ниво на Маснотии и Хранливи материи Густа Куче Закуски : Нашите ниски калории куче третира се одлични алтернативи на свиња уши, што ги прави совршен третман за кученца кои се гледа нивната тежина.Она што е уште поважно, овие гумени куче третира се исто така одличен извор на важни хранливи материи за да се поддржи вашиот крзно дете заеднички здравје.Чувајте ги вашите крзно деца активни и нивната bellies среќен со вкусен, но со малку масти, куче и кутре chews само од Pawstruck.Природни Куче Смирувачки Chews Направени со Вашиот Крзно Деца во Умот : Нашите Крава Уши Бизарен Зделка Торба се вкусен стоматолошки куче третира направени со вашиот крзно дете задоволство и благосостојба во умот.Ако имате било какви прашања во врска со нашите крава уши, куче стоматолошки chews, куче здив третира, или други природни куче chews, не двоумете се да допрат!Нашиот тим е секогаш подготвен да одговори на сите ваши прашања и грижи.

R

Избор на клиент