.

.

EliteShine Трепка Најлон LED Светло Миленичиња Куче Безбедност Јаки (ДД-WT-1, Жолт)

EliteShine Трепка Најлон LED Светло Миленичиња Куче Безбедност Јаки (ДД-WT-1, Жолт)

DEN 311.52
Залиха

Нова Генерација на LED јака ѓердан, кои му даваат фантастична светлата на домашно милениче вратот.Три трепка режими на располагање—брзо флеш, бавно флеш и светлото.Со литиум 2piecs CR2016 копчето батерии(вклучуваат) кој може да се задржи за да трепка за 60-80 часа (трепкање на владата) и 30 часа (светлината на чекање).Со S, M, L, XL големини на располагање.Перат.Се Препорачува Карактеристики : * Материјали : Најлон. * Големина S, M, L, XL * S : ширина од 2,5 см, должина extendible 35-43cm *М : ширина од 2,5 см, должина extendible 40-48cm * L : ширина од 2,5 см, должина extendible 44-52cm *XL : ширина од 2,5 см, должина extendible 52-60cm * Три трепка режими се достапнисветло, трепка бавно и брзо трепкање. * Светлина бои : Со 7 бои, црвена, жолта, сина, зелена, портокалова, бела и розова боја * Со литиум CR2016 батерии (вклучени), кој може да се задржи за да трепка за 60-80 часа (трепкање на владата) и 30 часа (светлината на чекање).Батериите се заменливи * ELITESHINE обезбедува различни видови на LED трепка објекти, како што се LED куче ѓердан, ПРЕДВОДЕНА куче значка, ПРЕДВОДЕНА од половината појас, ПРЕДВОДЕНА нараквица, ПРЕДВОДЕНА lanyard, ПРЕДВОДЕНА багаж значка, ПРЕДВОДЕНА shoelace, ПРЕДВОДЕНА милениче јаки.Како да го користите : Зацврсти јака со тока.Притиснете го копчето за вклучување/исклучување копче за вклучување/исклучување на светлина.Eliteshine LED јака им помага на другите гледаат и вие и вашето куче, додека надвор на прошетки во текот на ноќта или во темен!Три различни light settings - светло, трепка бавно и брзо трепкање.Лесни за вашите кучиња максимална удобност.Најлон webbing во текот на светлина лента за максимална трајност и заштита од вода.LED светлата се многу светли за да се обезбеди видливост до 1,000 Метри во темница.Оваа безбедност LED светлечки куче јака е водоотпорна, шок-отпорни и лесни, идеални за активни куче.

R

Избор на клиент