.

.

AFANG 1.3 Мега Пиксели 200x USB Дигитален Микроскоп со 8 LED Бела Светлина (Црна)

AFANG 1.3 Мега Пиксели 200x USB Дигитален Микроскоп со 8 LED Бела Светлина (Црна)

DEN 2390.40
Залиха

Издржливи, сосема нов и висок квалитет. 1.3 Мега пиксели 200x USB дигитален микроскоп со 8 LED Бела светлина(Црна).Лесен за употреба.Introduction1. Тоа е високо-технолошки додека лесен за користење Дигитален Микроскоп.Со оваа единица ќе видите уникатен и "поголем"свет. 2. Тоа е лесно да зумирате на поштенски марки,монети, хартија валута, растенија, инсекти, карпи и минерали, и многу повеќе.Систем Requirements1. Windows 2000 /XP /VISTA /WIN7 32bit/64bit, Mac OS Подолу 4.6 Верзија 2. P4 1.8 или над 3. RAM МЕМОРИЈА : 256 M 4. Видео Меморија : 32 M 5. USB порта : 2.0 6. CD-ROM-от Drive Technical Specifications1. Слика сензор : 1.3 Мега Пиксели 2. Уште резолуција : 1600x1200, 1280 x 1024, 1280x960, 1024x768, 800x600, 640x480, 352x288, 320x240, 160x120 3. Видео резолуција : 1600x1200, 1280 x 1024, 1280x960, 1024x768, 800x600, 640x480, 352x288, 320x240, 160x120 4. Фокус Опсег : Прирачник се фокусира од 10мм да 500mm 5. Рамка го Оценувате : Max 30f/s под 600 Lus Светлината 6. Зголемување Сооднос : 20x да 200x 7. Видео формат : AVI 8. Фото формат : JPEG или BMP 9. Извор на светлина : 8 LED (прилагодливи од контрола на тркала) 10. PC интерфејс : USB 2.0 11. Извор на енергија : 5 V DC од USB порт 12. Оперативен систем : Windows2000/XP/Vista/Win7/ Mac 13. На OSD јазици : англиски јазик.

R

Избор на клиент