.

.

FMOGG Тешки-Должност Закачалки, Јаглероден Челик Облека Прикаже Полици, Отворете Балкони, Cloakroom Сушење Полици, машка и женска Облека Продавница Прикаже Полици,Црна,120c

FMOGG Тешки-Должност Закачалки, Јаглероден Челик Облека Прикаже Полици, Отворете Балкони, Cloakroom Сушење Полици,

DEN 1173.60
Залиха

Тешки-должност облека закачалка : Направени од цврст јаглероден челик материјал се со дебели греди, кои во голема мера ја подобрува поддршка на сила.На оваа ретро облека закачалка може да се одржи голем број на облека.Тоа има и цврсти и издржливи сигурност и модерна смисла.Широко се користи : се што треба да се чуваат од капути, јакни да облеки и крпи; многу погодна за коридори, влезовите, спални соби, бањи, плакари, перење соби, балкони, гаражи, перење соби или бутици.Да зачувате простор : одлична мултифункционален грб управување со дното мрежа плоча за чување на чевли полици и капа полици; 2 круг-раководител бамбус куки за бесење капи, чадори, кеси, облека, итн.; ве облека и додатоци се уредни и уреден.Модерен дизајн : Овој стилски U-облик на грб рек ќе го направат вашиот коридор, влез или балкон повеќе организирани.Лесен за инсталација : собранието-тип на инсталација, лесно да се инсталира и расклопување, користете повеќе самодоверба, грижете се-слободни и работната енергија.Оваа тешки-должност закачалката е погодно за секојдневна виси.Тоа е најмногу погоден за секоја соба во вашиот дом-спалната соба, гостинската соба, детската соба, дневна соба, и, исто така, најдобро за вашата канцеларија.Овој вид на индустриско-како закачалка за облека може да се задржи вашата облека и додатоци со цел, уредно, и со поголема сила и стабилност.На лесен и лесно ракување облека железнички е многу погодна за семејствата, дизајнери' работа простори, и облека продавници.Или бутик, или дури и на училиште или театар, идеален за бесење униформи или облека Производ параметри : име на Производ : ОЗНАКА за земја сушење рек Производ во боја : злато, розово злато, црна Производ бришење на : јаглероден челик спецификација на Производот : 100×33×147 CM, 120×33×147 CM, 150×33×147 CM Производ стил : современ и едноставен стил Хроматските аберации : Поради различни светлина, снимање агли и монитори, хроматска аберација ќе се случи.Ве молиме погледнете го вистински производ примени.Димензии : Сите димензии се мерени рачно.Грешка е нормално.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ако не сте задоволни со добиените производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро.

R

Избор на клиент