.

.

Масажа Ролери Одбор, Guasha Алатка Срце Облик се Спречи Брчки Црна Црна Навремено Намалување Guasha Камен за Унисекс Црна

Масажа Ролери Одбор, Guasha Алатка Срце Облик се Спречи Брчки Црна Црна Навремено Намалување Guasha Камен за Унисекс

DEN 82.32
Залиха

✅❃【Можете да го користите овој одбор за да се исцеди лимфните течности од лицето за тоа што се повеќе природни и за ублажување на вилицата веѓа тензии за да се намали хиперактивни на мускулите на лицето, што може да се избегне динамичен брчки.】. ✅❃【Овој одбор може постепено да се укине и да се стегне вашата кожа со навремена употреба, кој е, исто така, може да се рециклира, поради неговата обновливи материјал.】. ✅❃【Овој производ е направен од стакло материјал кој е природен и кожа-пријателски.】. ✅❃【Должината на производот е 11cm, ширината е 5.7 cm.Погоден е за нега на кожата и на кожата масажа во дом или на патување.】. ✅❃【Ако нашите производи имаат било какви дефекти надомести, ние ќе ви ги даде целосна наплата или нов на нашиот производ.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем брзо!Само да ги купите со 100% доверба.Ние го цениме за вашата доверба во нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.】.Опис : Оваа масажа одбор може да ви помогне да се исцеди лимфните течности од лицето за тоа што се повеќе физички, и тоа може да се намали напнатоста на вилицата и веѓа кои може да се намали хиперактивни мускулите за да се избегне динамичен брчки.Тоа ќе имаат подобри перформанси на кожата затегнување и подигнување на кој е, исто така, се рециклирање, поради неговата обновливи материјал дизајн.Овој производ е направен од стакло материјал кој е природен и кожа-пријателски.Должината на производот е 11cm, ширината е 5.7 cm.Погоден е за нега на кожата и на кожата масажа во дом или на патување.Точка Име : Guasha Board Material : Glass Features : Исклучителна, Еднократно, Fashion Size Детали : 11cm x 5.7 cm/4.33" x 2.24" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Guasha Одбор.

R

Избор на клиент