.

.

(Количина: 20 Парчиња) Beauticom 10G/10ML Круг Јасно Тегли со Виолетова Капаци за Мали Накит, Држејќи/Мешање на Бои, Уметност Додатоци и Други Занает Материјали - BPA Free

(Количина: 20 Парчиња) Beauticom 10G/10ML Круг Јасно Тегли со Виолетова Капаци за Мали Накит, Држејќи/Мешање на

DEN 167.76
Залиха

Боја : Виолетова.Количина : 20 Парчиња (Тегла) и Капакот).Димензии : Надворешно - 1.5 Инчи x 0.7 Инчи / Внатрешно – h (0.58 во) w (1.17 во).Висок Квалитет Акрилик Отпорни на Кршење и Warping, BPA Free.Користите за да ги зачувувате широк спектар на објекти од храна за да се козметика за уметност резерви и хардвер.Можностите се бескрајни!.Висок Квалитет 10 G/10 ML Пурпурна Капак Садот Тегли Обновливи Акрилик Тегли за Чување на Креми, Лосиони, Make Up, Козметика, Lip Balm, Усна Сјај, Струже, Salves, Ноктите Додатоци, Шарм, Монистра, Мали Накит и Повеќе Може да Се Користи За Мешање или Земање на мостри Убавина или Здравјето на Производи Одлична за Професионални или Лични Употреба Лесен и Компактен за Лесно Патување Употреба.

R

Избор на клиент