.

.

Компјутерски Глушец Подлога, Универзална Анти-Лизна Мека ЕВА Зглоб Перница Подлога Игри Глувчето Мат за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп - Пинк

Компјутерски Глушец Подлога, Универзална Анти-Лизна Мека ЕВА Зглоб Перница Подлога Игри Глувчето Мат за персонален

DEN 583.20
Залиха

Високо квалитетен материјал, носи мазна контролирање искуство.Анти-се лизга на дното дизајн ви овозможува да уживате во секојдневната работа и игри.Ергономски зглоб перница дизајн, изработка на вашиот половината удобно при користење на глувчето.Полна боја глувчето мат, едноставен, но стилски да одговара со вашата маса.Service : Ако имате какви било прашања или предлози за време на купувањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори, додека не се задоволни.Среќен шопинг!.Спецификации : Високо квалитетен материјал, носи мазна контролирање искуство.Анти-се лизга на дното дизајн ви овозможува да уживате во секојдневната работа и игри.Ергономски зглоб перница дизајн, изработка на вашиот половината удобно при користење на глувчето.Полна боја глувчето мат, едноставен, но стилски да одговара со вашата маса.Точка Име : Глувчето Мат Материјал : ЕВА Карактеристики : Солидна Боја, Против пролизгување, Трајни, Зглобовите Перница Должина : 230mm/9.05" (Прибл.) Ширина : 180mm/7.08" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Глувчето Мат (Глувчето Не се Вклучени).

R

Избор на клиент