.

.

Smartwatch Случај за Garmin vivoactive 3, salaheiyodd Ултра Тенок TPU Позлатен Заштита Случај Покрие Shockproof Замена Браник Школка Заштитник Ракав Рамка за Garmin vivoactive 3

Smartwatch Случај за Garmin vivoactive 3, salaheiyodd Ултра Тенок TPU Позлатен Заштита Случај Покрие Shockproof

DEN 1262.40
Залиха

✔TPU Случај за Garmin vivoactive 3. ✔На Garmin vivoactive 3 Стандард заштитник случаи може да се покријат види четири агли и страни на вашиот види, да им понуди совршен заштитна за вас Garmin vivoactive 3 види Нула-доказ, анти-судир.Го заштитува вашиот vivoactive 3 види од удари и гребнатини. ✔Направи од висок квалитет издржлив материјал, да даде одлична заштита.Спречување на Гребење, испакнатини, маснотии и отпечатоци итн. ✔Овозможува лесен пристап до сите функции, без да се отстрани случај. ✔За испорака : Ние ќе го избере една брза испорака начин за вас.Тоа ќе потрае 7-20 дена да пристигнат.Карактеристики : Garmin vivoactive 3 Стандард заштитник случаи може да се покријат види четири агли и страни на вашиот види, да им понуди совршен заштитна за вас Garmin vivoactive 3 види Нула-доказ, анти-судир.Го заштитува вашиот vivoactive 3 види од удари и гребнатини.Специјален Дизајн,Вие не треба да се исклучи екранот покрие случај кога го полните вашиот Garmin vivoactive 3. Направи од висок квалитет издржлив материјал, да даде одлична заштита.Спречување на Гребење, испакнатини, маснотии и отпечатоци итн.TPU Случај за Garmin vivoactive 3. Овозможува лесен пристап до сите функции, без да се отстрани случај.Пакетот вклучува : 1 x Позлата Заштитни Случај Покритие За Garmin vivoactive 3(без мало пакет).

R

Избор на клиент