.

.

ZYHO Airlove Божиќ Декорација Ангел Кукла Pendant Дрво Виси Украси Божиќ Занаети Џуџиња Декорации

ZYHO Airlove Божиќ Декорација Ангел Кукла Pendant Дрво Виси Украси Божиќ Занаети Џуџиња Декорации

DEN 1701.60
Залиха

Материјал : Памук, лен.Големина : Големина е околу 14*8cm, грешка е околу 1cm.Постои виси string на врвот на кукла.можете лесно може да се обеси на Божиќ Дрво, Врата, Ѕид, Ноќни, во Близина на Каминот или било каде што сакате да оркестарот.Светне на празничната атмосфера и да се создаде слатка време со вашите семејства и да се направи вашиот дом нов и свеж изглед.Целосната на Божиќ ден на радост и среќа, многу убава Божиќ украси.Светне на празничната атмосфера и да се создаде слатка време со вашите семејства и да се направи вашиот дом нов и свеж изглед.Целосната на Божиќ ден на радост и среќа, многу убава Божиќ украси.Памук, лен.

R

Избор на клиент