.

.

Greenlee 04603 НОКАУТ УДАР УМРЕ

Greenlee 04603 НОКАУТ УДАР УМРЕ

DEN 2022.72
Залиха

НОКАУТ УДАР УМРЕ.Опис на производот ТЕШКИ ТИП; СТАНДАРД НОКАУТ УДАР ЕДИНИЦА се КОРИСТИ НА; 1. 28 ИНЧИ НАЗНАЧЕНИ ГОЛЕМИНА; УМРЕ; ГОЛТКА SPLITTER КОРИСТИ НА МОДЕЛ/БРЕНД; 745 M-32. 5 КОРИСТИ НА ОБЈЕКТОТ ДЕЛ НЕ. ; ГОЛТКА SPLITTER[R] БРЕНД Од Производителот Greenlee Голтка-Splitter тешки удари се дизајнирани да стиска до преку 10 мерач (3,5 мм) не ' рѓосувачки челик.Уникатен голтка-разделување дизајн и алатка челична конструкција лесно удар 10 мерач (3.5 mm) лесна челик и нерѓосувачки челик.Единствена удар профил, исто така, се дели slugs за полесно голтка отстранување.На умира и нерѓосувачки челик нерешено studs се тешки за подолг живот.Тие имаат одлична отпорност на триење за удирање fiberglass и пластика.Голтка-Splitter удар единици треба удар, умре и да подготви студ за работа.

R

Избор на клиент