.

.

3dRose Зборува Nerdy да Ме Вар Зелена Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, 14 оз, Бела

3dRose Зборува Nerdy да Ме Вар Зелена Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, 14 оз, Бела

DEN 798.00
Залиха

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Лесно-зафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на капакот со чудни пиење површината.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.Разговор nerdy да мене.Вар Зелена.Патување Кригла е одличен начин да се земе вашите омилени топли или ладни пијалаци заедно.Со заострените дното на оваа стилски 14oz кригла се вклопува во стандардна чаша носителот и се одликува со лесна контрола се справи со палецот одмор, слајд-отворање на капакот и чудни пиење површината.Ова патување кригла е изработен од нерѓосувачки челик.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.

R

Избор на клиент