.

.

Десктоп Кабел Клипови во Собата, Жица Организатор со Кабел Врски, Лепило Кабелот Куки за Управување со Системот за Дом,Канцеларија, 10 Парчиња Кабелот Организатор П?

Десктоп Кабел Клипови во Собата, Жица Организатор со Кабел Врски, Лепило Кабелот Куки за Управување со Системот

DEN 191.76
Залиха

Совршен за задржување на USB кабел за полнење кабелот жица, слушалки, молив, четка за заби, флексибилен и лесен за користење секаде каде што сакате, кои ги спречуваат овие кабли orderless или да падне надвор од масата.Доаѓа со повеќе боја избори.Совршен Избор на Подарок : Каже bye-bye на неуредна жица, почеток уреден живот. Се чека 24 часа пред употреба, препорачуваме!.ве Молиме љубезно ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние секогаш сме тука!.Еден-стоп Кабел за Управување со Комплет за да одговара на вашите различни потреба, најмалата големина на кабелот организатор е посебна за i Phone кабелот.Мулти Големини Комбинација : Купи еден сет и да добиете 5 различна големина кабел организаторите и 30 кабел врски.Високо Квалитетни Материјали : Различни од 3 M лепило пена, внимателен ажурирани Акрилик Лепило подлога на трајни кабелот носителот може да биде лесно да се отстрани од рамни површини без никакви остатоци. Ве молиме да ја исчистите површината за да бидете сигурни дека таа е чиста и сува. Откине парче хартија, ги усогласат дел да биде вметнат.Десктоп Кабел Клипови Set + Жица Организатор со Кабел Ties What е во пакет 10 * на Силиконски кабел организаторите 30 * Обновливи Кабел Врски (3 бои) сакам да се стави ред во вашиот гломазна кабли и завртете го вашиот несреќа склони простор во добро организиран, уредно место?Кабелот организаторот го поставите, Тоа може да ви помогне да се постигне што со своите разновидни понуди на големината, бојата и нејзината универзална употребливост на речиси секој мазна површина.Совршена комбинација кабел клипови во собата за никаде се практични за секојдневна употреба!Одличен подарок за споделување со вашето семејство, пријатели на родендени, Ден на Мајката, и Божиќ, ден, итн.Откако ќе се навикнеш на прес-на сортирање искуство, не сакам други решенија. ■ Кабелот врски се погодни за чување и управување на жици како што се компјутерите, ТВ, аудио, мобилни телефони, апарати за домаќинство, итн. Притиснете го кабелот клипови за околу 15 секунди.Совети : На кабел држач, се обновливи, но вискозност ќе се намали по отстранување.Мулти-цел Користење : На кабел организатор е широко се користат во дом, канцеларија, автомобил, хотел и така натаму.

R

Избор на клиент