.

.

Equinox Худ Подлога (3/8 x 20 x 72-Инчен)

Equinox Худ Подлога (3/8 x 20 x 72-Инчен)

DEN 553.68
Залиха

Пакетот Тежината На Производот Е 1 Фунти.Пакетот Висина На Производот Е 1 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 1 Инчи.Пакетот Ширина На Производот Е 1 Инчи.Оваа општа намена, мулти-употреба, затворен мобилен пена подлога е одлично за почетници backpackers.Крстот-поврзани затворен мобилен пена нуди добра изолација и водоотпорен својства.Ролни лесно за компактен складирање.Со гордост се направени во САД.Тежина : 10 мл.Димензии : 72" x 20" x 3/8"Полна Големина : 20" x 6 1/4"Тип : Пена.

R

Избор на клиент