.

.

Принцот Кожа Алатка Појас Масло Пржен Работа Торбичка Носителот

Принцот Кожа Алатка Појас Масло Пржен Работа Торбичка Носителот

DEN 2308.80
Залиха

2.00" широк алатка појас.Се вклопува до 48" половината.Хром позлатен челик 2 prong ролери тока (2 игли).Браун масло пржен кожа за jobsite издржливост.Дизајниран за вршење на повеќе светлина должност торбичка апаратури.Овој широк 2.00" работа појас е дизајниран за максимална удобност во текот на целиот ден на работното место се носат.Тешко врвот жито, масло пржен кожа insures долг живот издржливост при вршење и поддршка на повеќе светлина должност торбичка апаратури.Двојно prong ролери тока insures максимална поддршка сила и cinch-до затворање.Се вклопува до 48" половината.

R

Избор на клиент