.

.

Bambino Mio, Медиокритет Обука Панталони, Вселената, 3+ Години, Pack 3

Bambino Mio, Медиокритет Обука Панталони, Вселената, 3+ Години, Pack 3

DEN 669.12
Залиха

Направени од памук мешавина ткаенина, ништо не е помек против вашето дете кожата.Сокриени водоотпорен слој и внатрешен подлога е дизајниран за мали незгоди.Овие панталони дозволете им на вашите деца да се чувствуваат wetness а минимизирање на потребата за промени облека.Промовира независност за вашето дете со својот повлече-up стил на дизајн.Машина перат и може да се собори исушени.Наградуваниот, се повлече-up стил медиокритет обука панталони од Bambino Mio се совршен чекор подалеку од пелени кон биг-дете undies!Тие се помогне во промоцијата на независност за вашето дете со повлече-up стил на дизајн.За да го добиете најдоброто од вашиот медиокритет обука панталони, Bambino Mio препорачуваме перење нив до 104°F. не користат хлор кајгана.Може да се собори сушат на ниска.Не железо.Измијте темни бои одделно.Вклучува 3 x медиокритет обука панталони.

R

Избор на клиент