.

.

6 10 Инчен Двоен Слој Најлон Портокал Загатка Парче Јака за Многу Мали за да ги Мала Големина Кучиња

6 10 Инчен Двоен Слој Најлон Портокал Загатка Парче Јака за Многу Мали за да ги Мала Големина Кучиња

DEN 119.76
Залиха

Портокал загатка парче дизајн.Дизајнот е дебел двоен слој најлон заврши.Направени од најлон. 6" минималната должина. 10" максималната должина. 1/2" во ширина.Јака е прилагодлив.Поради материјал, јака е лесно да се чисти и одржува.

R

Избор на клиент