.

.

7PCS Countersink Вежба Малку Сет Дрво Дупка Вежба Малку дрво Дрво Работи Вежба Битови Завртки за Дрво Машина, Дрво Столарија Reamer со Хексадецимален Клуч Клуч

7PCS Countersink Вежба Малку Сет Дрво Дупка Вежба Малку дрво Дрво Работи Вежба Битови Завртки за Дрво Машина, Дрво

DEN 335.76
Залиха

✅Класичен Јаглероден Челик Материјал.Висока цврстина, понуди супериорен сечење моќ и издржливи. ✅Брзо и прецизно вежба мазна дупка.Подобро во центрирање и не пропадна.Пет-остро chamfer дизајн ќе брзо празнење чипови од дупка на двете страни автоматски.Тоа може ефикасно да се спречи акумулација на остатоци задржување, подобрување на дупчење ефикасност. ✅Оваа countersink вежба во собата се содржи 6pcs хексадецимален клуч клуч, користете хексадецимален за повикување за да ја прилагодите контра ракав длабочина и дупчење на длабочина за завртки на различни должини.Целосна спецификација може да ги задоволи сите ќе бараат. ✅Погоден за клупата вежба, рака вежба и конвенционалните електрични вежба.Совршен за дрво, fiberboard, particleboard, иверица, пластика, ПВЦ, гума итн. ✅Сет вклучуваат 3мм, 3.5 мм, 4mm, 4.5 мм, 5mm, 5.5 мм, 6mm и 1 бесплатно во Хексадецимален Клуч Клуч.Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Прилагодливи за длабочината на дупката потребни за Секој дел може да се вежба и countersink во еден да одам Доаѓа со случај, лесно да се носат насекаде Професионална алатка за комерцијални orwoodworkers употреба Произведени од топлина третираат челик за сила и издржливост Еден пресврт дизајн ефикасно ejects чипови за почиста дупки Овој сет е идеален за сите популарни дрво scew големини, челик (тенки материјали), како и голем број на други материјали (дрво или пластика, итн.) Спецификации : Боја : Црна Материјал : Челик Малку големини : 1/8", 9/64", 5/32", 11/64", 3/16", 13/64", 7/32", Направени за Завртка големини : Број 5, Број 6, No. 7, No. 8, Број 9, No. 10, Бр 12, Пакетот вклучува : 7x Вежби 7x Countersinks 7x Запре Јаки 1x Ален клуч.

R

Избор на клиент