.

.

Велигден Виси Украси , Велигден Bunny Јајце Виси се Вртат Фолија Таванот Украси со Среќен Велигден Банер,12 Парчиња Торта Topper

Велигден Виси Украси , Велигден Bunny Јајце Виси се Вртат Фолија Таванот Украси со Среќен Велигден Банер,12 Парчиња

DEN 287.76
Залиха

10 фолија се вртат украси со 10 cutouts и 6 двојна спирала украси без cutouts. 1 парчиња Среќен Велигден Банер,cutouts големина : 4.3*7 инчи. 12 парчиња торта вметнете,cutouts големина : 2.7 инчи(11pcs)6 инчи(1pcs).Велигден Виси Украси , Велигден Bunny Јајце Виси се Вртат Фолија Таванот Украси со Среќен Велигден Банер.

R

Избор на клиент