.

.

TUOL1AO 200pcs Мешани Круг Scrapbooking Разубавувањето Fastener Brads Метал Занаети за DIY Ракотворби Декорација на Ноктите Паричникот Оркестарот (Боја : M Големина на Еден)

TUOL1AO 200pcs Мешани Круг Scrapbooking Разубавувањето Fastener Brads Метал Занаети за DIY Ракотворби Декорација

DEN 346.08
Залиха

Прекрасен изглед е погодна за DIY паричници, капаци, кожа и scrapbooks.Димензија : S : 4.5*8мм, M : 5.5*11mm, L : 6.5*13mm, XL : 8*12mm.Боја : Мулти-боја, Злато, Сребро.Тоа ви овозможува целосно да уживаат во забавата на DIY, која е дефинитивно доволно за да се задоволат вашите различни декорација потреби.Елегантна и исклучителна додатоци, главниот дизајн на овие украси се едноставни и стилски, и на изглед е исклучителна и убава, што сјае под светлината, додавајќи шарм и убавина за вас.Карактеристики на добар сјај, отпорност на триење, повторно употребувани и издржливост.Сите од нив се многу симпатична.Темата ноќта на вештерките за занает одлуки.Одлична за правење на сите видови на накит одлуки, ноќта на Вештерките декорација, лица и услуги, телефонски случај DIY, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, коса додатоци, кои било други уметнички занает проекти.Функција : Прекрасен изглед е погодна за DIY паричници, капаци, кожа и scrapbooks Specification : Димензии : S : 4.5*8мм, M : 5.5*11mm, L : 6.5*13mm, XL : 8*12mm Material : metal Packaging : blister Color : Мулти-боја, Злато, Silver Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.200 x Бележник Brad If ќе наидат на проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.

R

Избор на клиент