.

.

Powerpet Природни Крава Ушите кај Кучињата (25 Count)

Powerpet Природни Крава Ушите кај Кучињата (25 Count)

DEN 550.80
Залиха

100% Природни Крава Ушите кај Кучињата.Време на Џвакањето.Богата со Протеини.Ниско Ниво На Маснотии.Нашите #1 Најдобар Продавачот. 100% Природни.Премиум Квалитет.Високо Сварливи.Во Powerpet, нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти и нивните кучиња со најдобрите, со врвен квалитет куче третира и закуски.Нашите вредности се вклучуваат интегритет, иновации, услуга, индустриска безбедност, квалитет и тимска работа, и како членови на домашно милениче индустрија, нашата заложба е да се животните и животната средина.Ова е причината зошто дел од нашата производна постројка за природен третира и се напојува со алтернатива, зелена енергија.Нашата 100% природни chews се со врвен квалитет куче третира дека ќе го задржи вашето домашно милениче среќни и задоволни.

R

Избор на клиент