.

.

HQRP Телефон Батеријата Компатибилен со Vtech BT183482 BT283482 89-1348-01 2.4 V 400mAh NI-Мз Плус HQRP Увеселителен парк

HQRP Телефон Батеријата Компатибилен со Vtech BT183482 BT283482 89-1348-01 2.4 V 400mAh NI-Мз Плус HQRP Увеселителен

DEN 165.84
Залиха

HQRP® Батерија плус HQRP® Увеселителен парк;.Батеријата Напон : 2.4 V; Капацитет : 400 m Ah; Ni-Мз;. 100% компатибилен со Оригинална Батерија;. 200 Дена гаранција!.Компатибилен со Vtech BT183482 BT283482 89-1348-01.

R

Избор на клиент