.

.

Acogedor EKW-5A-Б Педалата Нога Switch,Подножјето на Возилото се Префрлите,Алуминиумски Домување Нормално Отворен Еден Контрола на Подножјето на Возилото се Префрлите,П?

Acogedor EKW-5A-Б Педалата Нога Switch,Подножјето на Возилото се Префрлите,Алуминиумски Домување Нормално Отворен

DEN 408.00
Залиха

♔♔♔♔♔Ова е нормално отворен тип еден подножјето на возилото вклучите, притиснете за да го вклучите и ослободување за да го исклучите. ♔♔♔♔♔Подножјето на возилото се префрлите има алуминиумски домување кои здрав и има долг животен век. ♔♔♔♔♔Дизајниран со кабел, погодно за жица и лесен за употреба. ♔♔♔♔♔Подножјето на возилото прекинувачот е прецизен и потрајни, обезбедувајќи стабилна изведба. ♔♔♔♔♔Тоа е голем се префрлите да имаат и широко се користи за машина алатки, и многу друга опрема.Карактеристики : Ова е нормално отворен тип еден подножјето на возилото вклучите, притиснете за да го вклучите и ослободување за да го исклучите.Подножјето на возилото се префрлите има алуминиумски домување кои здрав и има долг животен век.Дизајниран со кабел, погодно за жица и лесен за употреба.Подножјето на возилото прекинувачот е прецизен и потрајни, обезбедувајќи стабилна изведба.Тоа е голем се префрлите да имаат и широко се користи за машина алатки, и многу друга опрема.Спецификации : Модел : EKW-5 A-Б Напон : 380 V AC; 220 V DC Струја : 5 A Фреквенција : 2000 пати/час Домување Материјал : Алуминиум Погоден за : Машинска алатка опрема Големина : 131*62*43mm/5.1*2.4*1.7 мм Кабел Должина : Околу 115mm/4.5 во Количина : 1 Тежина : 142g(прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Подножјето на Возилото се Префрлите Забелешка : ве Молиме овозможи мали димензии грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

R

Избор на клиент