.

.

Цвет на Животот Етерично Масло Diffuser Ѓердан од не 'Рѓосувачки Челик Locket Pendant со 24 Синџир + 5 Рефил Влошки

Цвет на Животот Етерично Масло Diffuser Ѓердан од не 'Рѓосувачки Челик Locket Pendant со 24 Синџир + 5 Рефил Влошки

DEN 239.76
Залиха

УНИКАТЕН - прекрасна ароматерапијата Етерични масла Diffuser Ѓердан плус 6 обоени рефил влошки за вас или да се даде како подарок.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - Locket и 24 инчен синџир е направен од хипоалерген хируршки одделение 316 L не ' рѓосувачки челик за долг живот и издржливост.Парче накит направени да траат цел живот.ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО - Две силни магнети затворање и цврсти назад осигура дека никогаш не треба да се грижите за добивање масло на вашата облека се Купи со доверба!.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - Сите во еден Ароматерапијата на пат да подарок себе си или твојата љубов оние.Цвет на Животот Етерично Масло Diffuser Ѓердан од не 'Рѓосувачки Челик Locket Pendant со 24" Синџир + 6 Рефил Боја Влошки.

R

Избор на клиент