.

.

Лесно да се Носат Деца Бебе Деца, Момчиња и Девојки Мека Тенка Catsuit Божиќ Лесно да Одговара Симпатична и Удобно Облека

Лесно да се Носат Деца Бебе Деца, Момчиња и Девојки Мека Тенка Catsuit Божиќ Лесно да Одговара Симпатична и Удобно

DEN 43.92
Залиха

100% Памук.Направен во САД и се Увезени.Копче-Крај затворање. ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат мислењата на нашите клиенти и да ја прочистите секој детал да се обезбеди квалитетот на стоката. ✅Дизајн : Оваа мода симпатична bodysuits дизајн ќе го направи вашето дете повеќе енергични и повеќе стануваат најатрактивни на Божиќ.Тоа е многу погодна за секојдневно носење, внатрешна и надворешна, итн.Држи вашето бебе удобно како тие одмор или romp.Совршен подарок за Божиќ, ноќта на Вештерките, Благодарноста и Одмор. ✅Мода колокација:Едноставен и мода основниот стил,слатки и смешни ракав дизајн,направи вашето бебе повеќе извонредна;може да одговара со вашиот малку еден омилен бебе капи, бебе чорапи, бебе bibs, за симпатична, координирана облека. ✅Забелешка : Ако вашето дете расте побрзо или повисоки/посилни од нормално, ве молиме цел 1 size според вашите вистински потреби. ✅Боја, големина : Погоден за момчиња и девојчиња ве молиме погледнете го "Опис на Производот" за големината детали.Постојат многу бои за да изберете од.Рака за перење или хемиско чистење не е препорачливо. ✅ Симпатична бебе essentials : бебе bodysuits.Еден од бебе essentials за новороденче;Мека, нежна и удобно на бебешка кожа.Бебе Бебе И Деца, Момчиња И Девојки Romper Поставува Sleveeless Romper + Headband Опис На Производот : 1.Памук Blend2.празник elements3.Висок квалитет на памук мешавина, мека удобно и да дише.4.Погоден за ноќта на Вештерките деца бебе девојка 0-3 месеци,деца девојка 3-6 месеци,деца девојка 6-12 месеци , ноќта на Вештерките здолниште облека за девојката 1-2 години.5.Совршен за секојдневно носење, роденден, фотографија, подароци, фото проп, ноќта на Вештерките,Божиќ, игра носат и есен зима фустани.Тоа е сигурно да се направи вашата девојче многу убави и блескави.Ве молиме овозможи мала 1-3cm разликата се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот прилагодување,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2.54 cm Attention plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 PC Romper 1 PC Headband.

R

Избор на клиент