.

.

U-M Силикони Отпорни на Топлина Лажица Вилушка Мат Остатокот Utensil Шпатула Носителот Кујна Алатка Superior†Квалитет и CreativeAre

U-M Силикони Отпорни на Топлина Лажица Вилушка Мат Остатокот Utensil Шпатула Носителот Кујна Алатка Superiorâ€

DEN 410.40
Залиха

МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски материјал.Флексибилни, обновливи и мулти-функционална.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ниска намалување, висока солза сила, нема деформација, киселина и алкално отпор.Термичка изолација, не се лизга водоотпорен, може да се користи за да се јадат мат, тенџере носителот, и како помошно средство.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Термичка изолација, не се лизга водоотпорен, може да се користи за да се јадат мат, тенџере носителот, и како помошно средство.МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски material Package Including1.

R

Избор на клиент