.

.

Teeyee [10 во 1 Мачка Пердув Играчки, Мачка Стигнале Закачка Стапче Играчка во Собата, Интерактивни Мачка Chaser Играчка Остварување Маче Мачка, Вклучени 2 Прачки & 8 Refills Пер

Teeyee [10 во 1 Мачка Пердув Играчки, Мачка Стигнале Закачка Стапче Играчка во Собата, Интерактивни Мачка Chaser

DEN 748.80
Залиха

【10 PCS МАЧКА ИГРАЧКИ ПАКЕТ】Вклучува 2 висок квалитет на стапче и 8 различни attachable пердув refills .Вашата мачка не нема да е здодевно лесно.Ако една играчка добива водат за исчезнати, се извлече од една и вашата мачка ќе станат сите возбудени повторно. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Мачка функција играчка направена од сигурно,не-токсични.Еко-пријателски материјал.Сите бои се нетоксичен и безбеден за вашите мачки.Мачка стапче со ЕРГОНОМСКИ ПЕНА справи со изграден за удобност за време на долгите часови на игра. 【СТИГНАЛЕ Прачка/пластика;Риба Жица/најлон Пакет Содржина : 8 x пердув или dragonfly/mouse/пеперутка/риба/црв refills 2 x стигнале флексибилни се справи со Претпазливост : Кријат играчки кога не е во употреба и надзор на вашата мачка додека играте во сите времиња.Обезбедување на квалитет : -Ако имате било какви прашања во врска со оваа точка, ве молиме контактирајте со нас слободно, ние ќе ги обезбеди најдобра услуга на клиентите.Нашата филозофија и цел е да се направи сите клиенти кои купување на нашите производи ќе се врати по втор пат. -надоместок за 30 дена, ако производот не е како што е опишано, или ако постојат било кој квалитет на прашања!.

R

Избор на клиент