.

.

TS T14 AMD G1 R5 8G W10P

TS T14 AMD G1 R5 8G W10P

DEN 4415.76
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.UPC : 195042168525. Тежина : 5.100 lbs.TS T14 AMD G1 R5 8 G W10 P.

R

Избор на клиент