.

.

VEDIAH Мемориска Пена Нога & Коленото Поддршка Перница, Премија Мемориска Пена за Спиење & Ортопедски Нога Перница за Ишијас Болка Колкот Болка во Грбот и Бременост(TZ606

VEDIAH Мемориска Пена Нога & Коленото Поддршка Перница, Премија Мемориска Пена за Спиење & Ортопедски Нога Перница

DEN 479.76
Залиха

【Бавно се Враќа на Мемориска Пена】Ногата Поддршка Перница е направен од висок квалитет на трајни мемориска пена, и може да се прилагоди според обликот на телото да се обезбеди најдобрите удобност и аналгетски ефект.Најдобро за ишијас олеснување, болка во грбот, нога болка, бременост, колкот и болки во зглобовите. 【Ергономски Дизајн + Еластична Ремени】На ергономски дизајниран мемориска пена перница се вклопува удобно меѓу вашите нозе обезбедување идеален за усогласување колковите, колената и грбот.Се додава проширува еластична рака дизајн за да ги собере нозете подобро, така што ногата перница не е лесно да се лизга надвор. 【ПОДОБРУВАЊЕ на држењето на ТЕЛОТО & Ублажување на Спиење Стрес】Оваа поддршка перница ефикасно помага во ублажувањето на симптомите на ишијас, артритис, грбот, колковите, колената болка, и пост-хирургија болка и го подобрува протокот на крв, така што прави да се чувствувате опуштено по спиење. 【Идеален за kinki】VEDIAH Мемориска Пена Нога & Коленото Поддршка Перница е Пренослив Лесни и Издржливи.На Pillowcase е направен од катјонската материјал со патент дизајн за полесно расклопување и чистење. 【Една Година Гаранција】Нашата желба е да ви овозможи со најдобра производи и услуги.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако не сте задоволни, ние обезбедуваме бесплатен врати служба во рок од една година.VEDIAH Мемориска Пена Нога & Коленото Поддршка Перница, Премија Мемориска Пена за Спиење & Ортопедски Нога Перница за Ишијас Болка Колкот Болка во Грбот и Бременост(TZ606, Сива боја).

R

Избор на клиент