.

.

На Hillman Група 44388 8 x 1-1/2-Инчен Сина Пан Главата Филипс Лим со Завртки, од Нерѓосувачки Челик, од 15-Пакет

На Hillman Група 44388 8 x 1-1/2-Инчен Сина Пан Главата Филипс Лим со Завртки, од Нерѓосувачки Челик, од 15-Пакет

DEN 102.72
Залиха

Лим завртки се дизајнирани за обединување на тенки парчиња на метал на дрво, fiberglass или метал.Одлично за општи поправка околу куќата.Нерѓосувачки Челик.Мора да се има пред - drilled или сопствени генерирани дупка во светлина мерач метал.Опис на производот Овие лист метални навртки, или прислушување завртки, се многу разноврсна и се користи за да се прикачени метал, дрво, fiberglass, и пластика.Остри теми подготви материјал заедно и да се обезбеди безбедна задржете.Лим завртки се целосно навој со остар точка.Од Производителот Овие лист метални навртки, или прислушување завртки, се многу разноврсна и се користи за да се прикачени метал, дрво, fiberglass, и пластика.Остри теми подготви материјал заедно и да се обезбеди безбедна задржете.Лим завртки се целосно навој со остар точка.

R

Избор на клиент