.

.

Мини Компресирани Крпа, за Еднократна употреба се Соочуваат со Компримиран Крпи, Мека Компресирани Рака Избрише, Преносни Компресирани Монета Ткиво за Патување/Home

Мини Компресирани Крпа, за Еднократна употреба се Соочуваат со Компримиран Крпи, Мека Компресирани Рака Избрише,

DEN 239.76
Залиха

【Отвори Големина】 : 8.7x9 инч.Поединечно Завиткани : 100 парчиња крпи за еднократна употреба.Мал волумен да се одбегнуваат огромна крпи или обемни брише во вашата чанта или ранец.Кога патувате или кампување, тие те спаси повеќе простор во вашиот ранец или куферот. 【Лесен за Употреба】 : ставете го во ладна или топла вода за неколку секунди.Тоа ќе биде expansile и да стане голем пешкир.Може да се користи во затворени простории како што кујна, хотел, бања, хидротерапија центар, канцеларија и така натаму.Тоа е исто така погоден во на отворено, на пример, патување, кампување, слични активности на отворено и деловни прилики и така натаму.

R

Избор на клиент