.

.

Дигитален Микроскоп Стојат Z006 Алуминиум Легура Преносни Прилагодливи Дигитален Микроскоп Стојат XY Слободни Процес 40mm

Дигитален Микроскоп Стојат Z006 Алуминиум Легура Преносни Прилагодливи Дигитален Микроскоп Стојат XY Слободни Процес

DEN 1572.00
Залиха

Изработен од алуминиумска легура материјал, издржлив за да го користите и не е лесно да се rust.By ротирање на опрема, на стојат можат да одат нагоре, надолу, десно и лево.Тоа се користи на дното на микроскоп за лесно прегледување.Превод на Точноста : 40 MM/82 MM; XY Слободни Процес : 40 MM; Производ Големина : Прибл. 105 * 14.6 * 15.2 мм / 4.1 * 0.6 * 0.6 во.Применливи Модели : B005, B005, B003, B008, A004, A005, A005, A006, Y001. Погоден за прецизно фокусирање, можете да ја прилагодите за набљудување на објектот.Наменета за сите за Supereyes микроскоп производи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Модел : Z006 Превод на Точноста : 40 MM/82 MM XY Слободни Процес : 40 MM Применливи Модели : B005, B005, B003, B008, A004, A005, A005, A006, Y001 Тежина : Околу. 500g / 17.6 оз Големина : Прибл. 105 * 14.6 * 15.2 мм / 4.1 * 0.6 * 0.6 во Пакет Листа : 1 * Микроскоп Застане.

R

Избор на клиент