.

.

Бања Перница Седиште Бања Туш Клупата Седиште Перница Бања Туш Столчиња за Стари лица Постари Када Перница Туш Подлога Трансфер на Клупата Бања Столици Поместена ?

Бања Перница Седиште Бања Туш Клупата Седиште Перница Бања Туш Столчиња за Стари лица Постари Када Перница Туш

DEN 959.76
Залиха

Премиум Материјал : Туш Седиште Перница направени од решетката ткаенина материјал и 4 D воздух влакна webs внатре.Дише и удобно, Издржливи.【Answer : ___________________________ Note : Само 1 BUC Перница, Не се вклучени Туш клупата】.Бања Перница дизајниран да се стави на вашиот туш стол и пренос на клупата, кои нудат удобност и дополнителна поддршка во бања, идеално за стари лица, со посебни потреби и пост-хирургија-мобилност-оштетени луѓе.Брз-Сува Дизајн : перница за туш клупата има голема пропустливост.Целосно се перат и може да се обеси со виси кука дека ќе сува брзо.Додава Удобност Поддршка : кадата перница мат усвојување на воздухот полимер влакна технологија, мулти-точка се враќа поддршка, помош за ублажување на притисокот на колкот и да се подобри циркулацијата на крвта.Бања Поместена Перница Големина : Должина : 17.3 x 14.57 x 1.5 инчи, одговара на повеќето стандардни туш столици, туш клупи, пренос клупи.Туш Клупата Седиште Перница Бања Туш Столчиња за Стари лица Постари Када Перница Туш Подлога【answer : ___________________________ Note : Само 1 BUC Перница, Не се вклучени Туш Клупата】Материјал : Дише mesh ткаенини и 4 D воздух влакна webs inside Dimensions : 17.3" * 14.57" * 1.5" (44cm * 37cm * 3.8 cm) Перница за Туш Столчиња и Клупи : Бања Седиште Перница додава слој на удобност поддршка кога ќе седи на хард бања места или туш трансфер клупи.Дише : туш стол седиште перница донесе crisscross мрежна структура која е формирана природна вентилација дупки за подобрување на воздухот пропустливост.Седи Повеќе Comfortable Bathtub седиште перница дизајнирани да се дистрибуираат на телесната тежина, помагаат да се намали притисокот на колкот и да се подобри циркулацијата на крвта.Сува Брзо Дизајн : Бања стол перница имаат многу мозоци дупки внатре, не adsorb вода, ја обеси со виси кука ќе сува брзо.Издржлив, Лесен за Употреба, Преносни и Лесни и : туш седиште перница е компактен за патување, и може да се користи како клекнат подлога.Тоа одговара на повеќето стандардни туш столици и трансфер клупи.Идеален за по опоравува од колкот, коленото хирургија или назад проблеми, многу постари луѓе чувствуваат непријатност да седат директно на цврста површина, овој туш клупата перница е тука да ви помогне.

R

Избор на клиент