.

.

Zhangl Музичка Приказна Автомобил Модел Анти-Судир Анти-Падот на Децата Играчка Автомобил Звучни и Светлосни се Повлече Назад Кабриолет 4 Бои се Опционални Загатка Мо

Zhangl Музичка Приказна Автомобил Модел Анти-Судир Анти-Падот на Децата Играчка Автомобил Звучни и Светлосни се

DEN 1264.56
Залиха

1. Материјал : Направен од високо квалитетни алуминиумски и пластични материјали, тоа е издржлив.Автомобил големина на : 24 * 13.8 * 12 cm. 2. Функција : Можете да ја отвори вратата и да се повлече од одредена далечина.По публикувањето на вашата рака, возилото автоматски ќе се унапредат.Звук и светлина, може да бидат предизвикани со притискање на предните тркала или отворање на врата, а задните тркала има повлекување функција.Со музика, 123 англиски дигитални песни, ABC писмо песни, анти-судир отпор. 3. Уникатен дизајн : играчка автомобил може непречено да се сфати на рамен пат на земјата.Таа има притисок отпор и отпорност на абење.Тоа, исто така, има гума, гума и алуминиумски автомобил обвивка. 4. Дознаете во оваа игра : да се Подобри вашата интеракција, социјална, спортски и признавање рака-око координација со играње на оваа возбудливи трки играчка. 5. Им даде на вашето дете најдобар подарок - ова е најдобриот избор за децата да го прослават подароци секој ден.Им даде на вашето дете забавно искуство.Производ description Colour : Red Features : играчка автомобил може да се протегала и назад.Тоа, исто така, има гуми и алуминиумски легури школка.Таа има притисок отпор и отпорност на абење.Се повлечат и слајд.Со музика, 123 англиски дигитални песни, ABC азбука песни, анти-судир и анти-падот.Материјал : Алуминиумски + ABS + Електронски Components Color : црвена, маскирна зелена боја, маскирна сина, yellow Product големина на : 24*13.8*12 cm Weight : 0.5 kg Recommended возраст : 3 години или older Packing листа : 1 × играчка car After продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме да се земе од 3-годишно дете, за да се избегнат повреди.2. Ако е потребно, нежно избришете го телото со влажна крпа.

R

Избор на клиент