.

.

HQRP Телефон Батеријата Компатибилен со Vtech LS6425 LS6425-2 LS6425-3 LS6425-4 LS6426-3 Cordless Телефон Плус HQRP Увеселителен парк

HQRP Телефон Батеријата Компатибилен со Vtech LS6425 LS6425-2 LS6425-3 LS6425-4 LS6426-3 Cordless Телефон Плус

DEN 165.84
Залиха

HQRP® Батерија плус HQRP® Увеселителен парк;.Батеријата Напон : 2.4 V; Капацитет : 400 m Ah; Ni-Мз;. 100% компатибилен со Оригинална Батерија;. 200 Дена гаранција!.Компатибилен со Vtech Cordless Телефон LS6425 LS6425-2 LS6425-3 LS6425-4 LS6426-3.

R

Избор на клиент