.

.

Yoedge Crossbody Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 8T со Вратот Папочната Врвка, Shockproof Сива Мека Тенок TPU Силиконска Заштита Мобилен Телефон Покрие со Прилагодливи Lanyard Компатибил

Yoedge Crossbody Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 8T со Вратот Папочната Врвка, Shockproof Сива Мека Тенок TPU

DEN 191.76
Залиха

✨Компатибилност✨ Компатибилен со Xiaomi Redmi Забелешка 8 T 6.3". ✨Удобен Дизајн✨ се Откажам lanyard околу вашиот врат за да ослободите вашите раце и направете го тоа лесно за носење и заштита на вашиот телефон. ✨Зелена Материјал✨ Мека TPU силиконски материјал, odourless и не-токсични, еколошки и издржливи. ✨Камера & Екран Заштита✨ Покрена екран на работ и камера дизајн ефикасно да се заштити леќа и екран од гребење. ⚠️ ЗАБЕЛЕШКА ⚠️ Овој смарт-телефон случај не е играчка, долго мобилен телефон lanyard е strangulation ризик за мали деца.Yoedge е посветена на обезбедување на вас со висок квалитет на мобилен телефон додатоци за Преносни, прилагодлив lanyard солидна боја случај Совршено се Вклопуваат : Совршено дизајниран за Xiaomi Redmi Забелешка 8 T 6.3" Материјал : Мека TPU силикони & трајни најлон кабелот Функционалност : 1. Едноставен Дизајн : Модерен и симпатична цветен дизајн, лесно да се носат и користат во исто време ослободување личен шарм 2. Бесплатни Вашите Раце : може да висат околу вашиот врат, така да нема да се плаши да не биде во можност да се најде на вашиот телефон и го прават она што сакате да го направите 3. Прилагодливи Lanyard : може да се прилагоди на должината за да одговараат на вашите висина 4. Shockproof, Против пролизгување, Анти-капка, Анти-нула, Не-yellowing 5. Лесен за Инсталација : Мека случај, полесно да се инсталира и да ги отстрани Подарок Идеја : Не само за себе, но исто така и како подарок за пријатели, роднини, девојки, девојки, жени и мажи, На Пример : Роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова Година е Ден, Денот на Мајката, Таткото Ден, итн.Забелешка : Овој производ не е играчка!Долгата, тешка string е ризик од strangling млади деца!.

R

Избор на клиент