.

.

Aoiureznia Новородено Бебе Девојка Момче Плетени Romper Долг Ракав Обичен Едно Парче Есен Облека

Aoiureznia Новородено Бебе Девојка Момче Плетени Romper Долг Ракав Обичен Едно Парче Есен Облека

DEN 143.76
Залиха

Копче затворање.08"Биста : 46cm/18.Прилики : Новороденото девојче момче кратко sleeve bodysuit romper,еден-парче пролет лето облека собата е погоден за надворешно,отворен повик за секојдневно носење,sleepwear,пижами,новородените фотографија облека,училиште,пролет лето есен winther,патување,роденден,забава или било кој повод.90"Биста : 43.Стилски Дизајн : Симпатична Бебе девојки обична или цврсти боја romper,новороденото девојче момче кратко sleeve onesies, родово-неутрални onesies за детето,околу врат, краток ракав мало девојче romper ,симпатична момчиња jumpsuit, пред копчето дизајн ,лесно да се стави на и полетување,промена пелени,топло бебе девојка момче кратко sleeve облека облека.Материјал : Топло деца бебе девојка момче Плетени Romper есен зима облека на облека е направен од Памук ткаенини.Ако бебето е чаби, ние препорачуваме да нарачате големина нагоре.27"-Ракавот : 30cm/11.Исто така Совршено како бебе 1 роденденски подарок,новородените подароци и облека подарок.45"Совети Возраст : 0-3 Месеци Големина на : 70Romper Должина : 51cm/20.09"-Рамо : 20cm/7.48"-Ракавот : 26cm/10.02"-Совети Возраст : 6-9 Месеци Големина на : 90Romper Должина : 59cm/23.Ултра Мека и Удобна, дише и пријателски за вашето бебе кожата.

R

Избор на клиент