.

.

Мики Маус Салфетка Прстени, Од Не ' Рѓосувачки Челик Мини Маус Главата, Сребрени Салфетка Прстен Носители, Дизни Партија Материјали, Роденден Табела Прилагодувања,

Мики Маус Салфетка Прстени, Од Не ' Рѓосувачки Челик Мини Маус Главата, Сребрени Салфетка Прстен Носители, Дизни

DEN 71.28
Залиха

Цената е по една салфетка прстен.Промена на количеството да нарачате повеќе од 1. Овие се нашите нови салфетка прстен носители : Мини или Мики.Мини Маус : со лента на главата./фото #4/Мики Маус : без лента. /фото #5/Димензија : image #3 Colors : silver Materials : нерѓосувачки steel They додадете совршен контакт на било Роденден табела оркестарот, Дизни партија, Децата партија, и повеќе.Ние можеме да произведуваат овие салфетка прстени во 1-3 дена по вашата нарачка.

R

Избор на клиент