.

.

Вели кристоф Econo-Заврши, 6 x 4.5 yds., 10/PK

Вели кристоф Econo-Заврши, 6 x 4.5 yds., 10/PK

DEN 526.80
Залиха

Стандард одделение ткаени завои обезбедување балансиран се водат и компресија.Достапни во стерилни.Не се направени со природна гума латекс.Земја на потекло : Кина.Засилен еластични завои за доследно се водат и компресија., Бренд Име : вели кристоф, Дел Број : 59171, Лесно и добро да се користи.

R

Избор на клиент