.

.

3dRose Слатка Шеснаесет со Розова Сјај за Роденден Девојка Жените Подарок Среќен - Поздрав Картичка, 6 x 6, Една (gc_254251_5)

3dRose Слатка Шеснаесет со Розова Сјај за Роденден Девојка Жените Подарок Среќен - Поздрав Картичка, 6 x 6, Една

DEN 188.40
Залиха

Картички се creased за лесно виткање и да дојде со бело пликови.Овие празни картички се направени од тешки-должност карта на акции што овозможува дупка со слободна писмена форма.Направен во сад.Картички Се Creased За Лесно Виткање.Овие Празни Картички Се Направени Од Тешки-должност Карта на Акции Што Овозможува дупка со Слободна Писмена форма.Направен Во Сад.Дојде Со Бело Пликови.Слатка шеснаесет со Розова сјај за роденден девојка жените подарок Среќен Поздрав картичка е одличен начин да се каже "благодарам" или да го признае секоја прилика.Овие празни картички се направени од тешки-должност карта на акции што овозможува дупка со слободна писмена форма.Картички се creased за лесно виткање и да дојде со бело пликови.Достапни поединечно или во групи на 6 и 12. Произведено во САД.

R

Избор на клиент