.

.

ILYF Накит Организација Екранот Накит Кутија во Дрвена Кутија за Накит-2 Ниво Накит Складирање Кутија со Прстен Послужавник и Заклучување, Погодни за Жени и Девојки-Ea

ILYF Накит Организација Екранот Накит Кутија во Дрвена Кутија за Накит-2 Ниво Накит Складирање Кутија со Прстен

DEN 1812.00
Залиха

Со елегантен и едноставен изглед, тоа ќе биде одлична идеја за подарок за лична употреба, продажба на мало на екранот, и дома декорација, компактни димензии, туку да има многу простор за одржување на накит како што се прстени, обетки, ѓердани, бразлетна и часовници.Направени од селски квалитет дрво, цврсти и издржливи да стојат тешки накит, козметика.Лен платно-опфатени внатре држи вашиот накит и против прашина, гребнатини, штети.Изложен на повеќе прегради за чување на обетки, прстени, белегзии.Оваа убава Накит Организатор е совршен за елиминирање на cluttering и заплитане.Висок капацитет : 2-ниво структура.Надворешни димензии : 30cm(L) X 20cm(W) X 14cm(H).Капакот е дизајниран за да го заклучите сите фиоки и кабинети цврсто да се заштити вашиот прстени, обетки, ѓердани, белегзии, рачни часовници и други накит додатоци.Нека ви продавница плетеницата на пенливи прстени, ѓердани, studs, и шноли-дали сте страствен познавач или нови накит собирање на забава.Име на производ : Дрво Накит Box Product материјал : Орев+Месинг+Фланелен боксери+MDFWeight : за 2.3 kg Purpose : за Да зачувувате прстени, обетки, белегзии, ѓердани, итн.Накит, часовници и очила за сонце не се вклучени.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.2. Горенаведените податоци за повикување само.Големината е мерени рачно, не се мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.3. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.4. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.5. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, сите ќе имаат многу производи.

R

Избор на клиент